GIGASERVER.CZ - Partnerský program

Partnerský program

Staňte se našim partnerem a získejte slevy 20 % na naše služby

Zapojte se do našeho partnerského programu a získejte slevy až 20 % na naše služby. Aktivujte program v naší administraci a okamžitě zjistíte, na jaké slevy máte nárok.

V partnerském programu se díváme na Váš roční obrat bez DPH a dle něho Vám nastavíme na následující tři měsíce uroveň slev, které můžete ihned využívat. V případě, že začnete využívat více našich služeb ihned Vám přepočítáme úroveň slevy a nastavíme vyšší úroveň slevy. Pokud by se naopak stalo, že podmínky pro poskytovanou slevu již nesplňujete budeme Vás o tom předem informovat.

Jak to funguje?

Slevy na základě ročního obratu bez DPH: Sledujeme Váš roční obrat bez DPH a podle něho Vám nastavíme úroveň slev na následující tři měsíce.

Okamžité přepočítání slev: Zvýšíte-li své využívání našich služeb, ihned Vám nastavíme vyšší úroveň slevy.

Informace o změnách: Pokud by se stalo, že již na slevu v partnerském programu nemáte nárok tak Vás o tom budeme předem informovat.

Přehled slev pro jednotlivé programy

Roční obrat bez DPH Domény Tarify Virtuální Servery
24 000,00 Kč - 59 999,99 Kč 3% - 5% 10% 10%
60 000,00 Kč - 119 999,99 Kč 5% - 7% 15% 15%
120 000,00 Kč 7% - 10% 20% 20%

Partnerský program se vztahuje vždy k zákaznickému účtu. Do obratu se započítají veškeré služby, které Vám poskytujeme. V rámci partnerského programu můžete získat slevy na domény, webhosting a virtuální servery.

V případě, že bychom Vám na nově zřizovanou službu poskytovali slevu prostřednictvím slevového kupónu nebo zvýhodnění prostřednictvím zřízení nové služby (např. registrace nové domény) je možné uplatit vždy slevu, která je vyšší - tzn. slevu na zřízení nové služby nebo slevu v rámci partnerského programu. Slevy v tomto případě nelze sčítat dohromady. Slevu v rámci partnerského programu je možné využívat až po aktivaci programu v administraci. Partnerskou slevu nelze využívat zpětně na fakturace a výzvy k platbě, které byly vystaveny před samotnou aktivací partnerského programu.